Kariera

Pracownicy Extral Sp. z o.o. stanowią najcenniejszą wartość naszej firmy. Stanowią potencjał, który umożliwia dalszy rozwój firmy.  Naszym celem jest zatrudnienie najlepszych pracowników, przyczyniając się do wzrostu konkurencyjności naszej firmy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV + list motywacyjny):Extral Sp. z o.o. ul. Wygoda 2, 44-240 Żory tel: +48 32 787 91 00 e-mail: rekrutacja@extral.com

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora- Extral Sp. z o.o. z siedzibą w Żorach, ul. Wygoda 2, 44-240 Żory, moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Mam prawo dostępu, modyfikacji, odwołania zgody, ograniczenia przetwarzania, usunięcia danych, przenoszenia danych oraz odwołania się do Prezesa Urzędu Ochrony Danych. Szczegóły w Klauzuli Rekrutacje.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora- Extral Sp. z o.o. z siedzibą w Żorach, ul. Wygoda 2, 44-240 Żory, moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do przyszłych procesów rekrutacji realizowanych przez spółkę. Mam prawo dostępu, modyfikacji, odwołania zgody, ograniczenia przetwarzania, usunięcia danych, przenoszenia danych oraz odwołania się do Prezesa Urzędu Ochrony Danych. Szczegóły w Klauzuli Rekrutacje.

Prosimy o zapoznanie się z przyjętą w naszej firmie
Polityką Ochrony Danych oraz Klauzulą Rekrutacje.

Zatrudnimy

na stanowisko: OPERATOR MASZYN

Miejsce pracy: Żory

Oferujemy:

  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat
  • ciekawą i pewna pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • przyjazną atmosferę pracy wśród ludzi, których łączy wspólna pasja
  • możliwość zdobywania doświadczenia oraz poszerzania kompetencji poprzez udział w szkoleniach
  • możliwość ubezpieczenia grupowego
  • paczki dla pracowników (wielkanocne i bożonarodzeniowe)
  • paczki mikołajkowe dla dzieci pracowników
  • możliwość udziału w wydarzeniach firmowych (pikniki rodzinne, imprezy integracyjne)
  • przepłacone karty do automatów żywieniowych
  • możliwość przystąpienia do systemu MyBenefit i Multisport
  • dopłaty do wyprawek szkolnych i wyjazdów letnich/zimowych dla dzieci pracowników

Opis stanowiska:

  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • kontrola produkowanych elementów pod kątem jakościowym
  • nadzór nad prawidłową pracą maszyny
  • drobne naprawy ślusarskie
  • praca z rysunkiem technicznym
  • praca w systemie 3 zmianowym

Wymagania:

  • zdolności manualne
  • dynamizm w działaniu oraz zaangażowanie w realizację powierzonych obowiązków
  • umiejętność szybkiego uczenia się
  • chęć aktywnego działania
Wyślij CV
na stanowisko: PAKOWACZ

Oferujemy:

Realizowane zadania:

  • przygotowanie koszy drewnianych zgodnie z bieżącym zapotrzebowaniem
  • optymalizacja zużycia drewna do celów produkcyjnych
  • dbanie o dobry stan narzędzi produkcyjnych
  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy

Wymagania:

  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym
  • dyspozycyjność, dokładność

Wyślij CV